Šenov žije IZS

Categories: Akce & Plesy

Dne 24. října proběhl v srdci Šenova den se složkami IZS pro žáky šenovské základní školy. Účelem projektu bylo seznámit žáky obou stupňů ZŠ nejen s prací složek IZS, ale také připomenout důležitá telefonní čísla a doporučit jak se zachovat v krizových situacích. Na projektu se mimo šenovské hasiče podíleli také naši kolegové z Vratimova společně se zástupci hasičského záchranného sboru ČR, záchranného útvaru z Hlučína, Policie ČR, zdravotnické záchranné služby a v neposlední řadě také městské policie Šenov. Žáci postupně prošli všemi stanovišti, z nichž každé bylo zaměřeno na určitou tématiku. Věříme, že tento projekt byl pro žáky ZŠ přínosem a za náš sbor děkujeme nejen všem zúčastněným, ale především paní Janě Urbancové za organizaci celé události. Za snímky děkujeme ZŠ Šenov

Článek na Moravskoslezském deníku: https://moravskoslezsky.denik.cz/z-regionu/obrazem-zakladni-skolu-v-senove-obsadili-policiste-hasici-i-zachranari-20191025.html