Zásahy č. 99

Datum: 26.10.2019
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Jednotka provedla otevření bytu za přítomnosti MP Šenov bez poškození.

Zásahy č. 98

Datum: 21.10.2019
Adresa: Šenov, ul. Dědičná
Jednotky: JSDH Šenov, IVC Slezská Ostrava
Popis: Krátce po poledni vyjela naše jednotka na ulici Dědičná. Jednalo se o akutní otevření bytu. Šenovští hasiči společně s profesionálními kolegy ze stanice Slezská Ostrava otevřeli byt za přítomnosti MP Šenov bez poškození.

Zásahy č. 97

Datum: 13.10.2019
Adresa: Šenov, ul. Petřvaldská
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Úklid vozovky na ulici Petřvaldská, kde jsme uklizeli vozovku po srážce se srnou.

Zásahy č. 96

Datum: 13.10.2019
Adresa: Šenov, Šenovské mlýny
Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK PS Havířov
Popis: Jednalo se o požár dřevěné bedny se dřevem na vrátnici Šenovských mlýnů . Jednotka přijela po uhašení požáru našimi profesionálními kolegy z Havířova. Šenovská jednotka se zapojila do průzkumu za pomocí termokamery.

Zásahy č. 95

Datum: 6.10.2019
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Dne 5. října odpoledne vyjela jednotka s technikou CAS 20 T 815 k nedalekému domovu s pečovatelskou službou. Na místě jednotka provedla vyproštění zapadlé automobilové plošiny pomocí navijáku. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.

Zásahy č. 88 – 94

Datum: 2.10.2019
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: V uplynulých dnech zasahovala jednotka u několika událostí podtypu likvidace obtížného hmyzu, z nichž jedna byla akutní. V posledním zářijovém dni byli šenovští hasiči vysláni ke dvěma událostem, spojeným s větrnou smrští Mortimer, která zasáhla takřka celou republiku. V Šenově se jednalo o jeden spadlý strom na vozovce a ve druhém případě o spadlou větev na elektrickém vedení.

Zásahy č. 81 – 87

Datum: 20.9.2019
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Ke dnešnímu dni jednotka datuje 87 zásahů v roce 2019. Ve všech nezmíněných případech se jednalo o neakutní likvidace obtížného hmyzu. Dne 16.9.2018 vyjela jednotka k likvidaci akutní a to v prostorách Šenovské základní školy. Ke všem těmto událostem vyjíždí jednotka s technikou DA 15 MB Sprinter v minimálním složení čtyř členů.

Zásahy č. 70 – 80

Datum: 4.9.2019
Adresa: Šenov, ul. Lapačka
Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK PS Havířov
Popis: Počet zásahů šenovské jednotky se dnes, krátce po půlnoci, zaokrouhlil na rovných osmdesát. Posledním zásahem byl totiž požár několika plastových kontejnerů v šenovské městské části Lapačka. Na místo byli vysláni společně s námi i profesionální kolegové z Havířova po boku s Policií ČR a městskou policií Šenov. Požár byl uhašen vysokotlakým proudem. Ostatní nezmíněné zásahy spadají do kategorie technická pomoc – likvidace obtížného hmyzu.

Zásahy č. 69

Datum: 21.8.2019
Adresa: Šenov, ul. Lipová
Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK IVC Slezská Ostrava a PS Havířov
Popis: Jednotka zasahovala v Šenově na ulici Lipové při požáru osobního automobilu. Ten byl uhašen vysokotlakým proudem. Na místě zasahovala také HZS MSK IVC Slezská Ostrava a PS Havířov.

Zásahy č. 63-68

Datum: 21.8.2019
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: V uplynulé době zasahovala jednotka u několika události. Jednalo se především o likvidace bodavého hmyzu.

Zásahy č. 58-62

Datum: 8.8.2019
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: V uplynulých dnech zasahovala jednotka s technikou DA 15 MB Sprinter na území města Šenova u pěti událostí likvidace bodavého hmyzu.

Datum: 28.7.2019
Událost: Dopravní nehoda
Adresa: Šenov, ul. Rudná
Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK PS Havířov
Popis: Dnes, krátce po čtvrt na osm večer, vyjela jednotka společně s profesionálními kolegy do Šenova na ulici Rudnou ve směru na Havířov. Při příjezdu hasičů na místo bylo zjištěno, že se ve vozidle nachází jedna osoba, druhá byla již mimo vozidlo. Obě osoby skončily v péči Zdravotnické záchranné služby a zaklíněná řidička byla vyproštěna záchranáři bez poškození vozidla. Během záchranných prací byl provoz na ulici Rudné ve směru na Havířov sveden do jednoho jízdního pruhu. Na místě zasahovala také PČR.

Zásahy č. 53-56

Datum: 26.7.2019
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: V uplynulých dnech zasahovala jednotka u čtyřech událostí, které spadají pod kategorii Technická pomoc. Jednalo se třikrát o likvidaci bodavého hmyzu a jednou o sundání kočky ze stromu.

Stránky: 1 2 3 4 5 6