Datum: 12.5.2019
Adresa: Šenov, ul. Rudná
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Dnes ráno vyjela jednotka do Šenova na ulici Rudnou, ve směru na Havířov, kde došlo k nehodě jednoho automobilu. Ten byl mimo vozovku a unikaly z něj provozní kapaliny. Hasiči provedli protipožární opatření, vyproštění vozidla a úklid po nehodě.

Datum: 30.4.2019
Adresa: Šenov, ul. Šenovská
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Posledního dubnového dne, v ranních hodinách, vyjela jednotka k dopravní nehodě na frekventované ulici Šenovské v Šenově. Na místě došlo k nehodě jednoho osobního automobilu, kdy hasiči po příjezdu provedli zajištění místa nehody a protipožární opatření.

Datum: 29.4.2019
Adresa: Šenov
Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Havířov a Ostrava Zábřeh
Popis: Dnes ráno zasahovala jednotka společně s HZS MSK PS Havířov a Ostrava Zábřeh s vyprošťovacím vozem Bizon, u nehody jednoho osobního automobilu, která se obešla bez zranění.

Datum: 18.4.2019
Adresa: Šenov, ul. Hlavní
Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Havířov
Popis: Druhým zásahem byl ve večerních hodinách úklid vozovky po dopravní nehodě na frekventované ulici Hlavní. Hasiči provedli likvidaci úniku provozních kapalin a rozsypaného skla. Na místě zasahovala také HZS MSK Havířov a MP Šenov.

Datum: 18.4.2019
Událost: Požár
Adresa: Šenov, Pežgovském lese
Jednotky: JSDH Šenov, HZS MSK Havířov
Popis: Jednotka byla vyslána k požáru lesního porostu, po příjezdu jednotky na místo byl drobný požár již uhašen profesionálními kolegy z Havířova.

Datum: 16.4.2019
Adresa: Šenov, ul. Frýdecká
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Odpoledne vyjela jednotka do Šenova na ulici Frýdeckou, kde došlo k úniku provozních kapalin z vozidla na vozovku a to v délce zhruba 500 metrů. Hasiči provedli likvidaci úniku a jeho úklid. Dopravu mezitím usměrňovala hlídka MP Šenov.

Datum: 11.4.2019
Adresa: Šenov, ul. Václavovická
Technika: CAS 20 T 818
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Vyjela jednotka do Šenova na ulici Václavovickou k akutnímu otevření uzavřených prostor, které byly otevřeny nedestruktivní formou pomocí speciálního prostředku.

Datum: 5.4.2019
Adresa: Vratimov
Technika: CAS 30 T 815-7
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Hospodářská práce pro město Vratimov.

Datum: 2.4.2019
Adresa: Šenov, ul. Větrná
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: KOPIS vyslalo jednotku na ohlášenou událost. Po příjezdu na místo události jednotka provedla snesení pacienta ve spolupráci s MěP Šenov. Po té byl pacient předán ZZS. Jednotka se vrátila zpět na základnu.

Datum: 1.4.2019
Adresa: Václavovice, ul. Za Olšinou
Jednotky: JSDH Šenov
Popis: Letošním prvním zásahem tohoto podtypu byla likvidace hnízda bodavého hmyzu v sousedních Václavovicích.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7