Dnes ráno zasahovali hasiči v Šenově na ulici Kaštanové u nehody jednoho vozidla, které skončilo v příkopě mimo pozemní komunikaci.

Ke stromu, nakloněnému nad elektrickým vedením, vyjela jednotka dnes v pět hodin odpoledne.

Noční silný vítr se nevyhl ani Šenovu a jednotka byla vyslána o půl jedné ráno ke spadlému smrku na střeše rodinného domu.

V noci z 12. na 13. února zasahovala jednotka krátce po půlnoci u požáru plastové popelnice na ulici Lesní.

Zásah č. 7-11

V souvislostí s větrnou smršti Sabine zasahovali Šenovští hasiči u pěti události, z nichž čtyři byly na území města Šenova a jedna v sousedním Havířově.

U masivního úniku provozních kapalin, který dosahoval délky několika stovek metrů, zasahovala jednotka dnes odpoledne společně s profesionálními kolegy u Havířova.

Krátce před půl osmou byla jednotka vyslána do Havířova Města, kde byla anonymem ohlášena bomba v jednom z tamních obchodních domů.

Krátce před osmou hodinou ranní vyjely tři jednotky hasičů do Šenova na ulici Datyňskou, kde dle oznamovatele šlehaly několikametrové plameny z neznámého místa.

Letošním třetím zásahem a dnešním prvním byla dopravní nehoda jednoho osobního vozidla v Šenově na ulici Těšínské.

U nehody tří vozidel zasahovaly všechny složky IZS dnes odpoledne v Šenově na ulici Podnikatelů. Hasiči po příjezdu na místo provedli úklid vozovky a protipožární opatření.