Hasiči provedli odčerpání hromadící se vody ze zatopené zahrady a zabránili tím zatečení do domu.

Zásah č. 68 – 69

V pátek vyjela jednotka ke dvěma událostem s technikou DA 15 MB Sprinter. První událost byla typu likvidace obtížného hmyzu a druhá desinfekce zastávek.

Před půl devátou večerní byla jednotka vyslána do sousedního Havířova, části Podlesí, k požáru bytové jednotky po výbuchu v kuchyni.

Zásah č. 63-66

V uplynulých dnech zasahovala jednotka u třech událostí, jednalo se o technické pomoci.

Zásah č. 43-62

V časovém rozpětí od čtvrtečních cca 17:00 do pátečního poledne jsme zasahovali u 19ti událostí na území Šenova ve spojitostí s vydatnými dešti.

Ve čtvrtek, krátce po poledni, byli hasiči vysláni na ulici Ostravskou do Šenova k nehodě jednoho osobního vozidla.

Dnes odpoledne byla jednotka vyslána do Havířova-Šumbarku k požáru bytu ve 2. patře. Tato událost měla bohužel tragické následky.

Jednotka byla vyslána společně s havířovskými profesionálními kolegy na ulici Ostravskou, kde měl z lesa stoupat tmavý kouř. Při příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o již uhašené pálení odpadu.

K nebezpečně nakloněnému stromu nad pozemní komunikací byli hasiči vysláni dne 11. května na ulici Ostravskou.

Zásah č. 36-38

V uplynulých dnech byla jednotka vyslán ke třem neakutních události typu ZOČ