Krátce po rozvozu desinfekce jsme byli vysláni na ulici K Insuli, k dopravní nehodě osobního vozidla. Nehoda se obešla bez zranění a hasiči na místě provedli úklid vozovky.

Dopoledne vyjela jednotka s technikou CAS 20 T 815 k dopravní nehodě jednoho osobního a jednoho nákladního vozidla. Hasiči na místě provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření, úklid vozovky a poskytovali první pomoc zraněné osobě do příjezdu ZZS.

Krátce po sedmé hodině ranní, vyjela jednotka k dopravní nehodě na silnici I/11, kde došlo ke srážce dvou osobních vozidel, z nichž jedno se nacházelo mimo komunikaci.

Dnes ráno zasahovali hasiči v Šenově na ulici Kaštanové u nehody jednoho vozidla, které skončilo v příkopě mimo pozemní komunikaci.

Letošním třetím zásahem a dnešním prvním byla dopravní nehoda jednoho osobního vozidla v Šenově na ulici Těšínské.

U nehody tří vozidel zasahovaly všechny složky IZS dnes odpoledne v Šenově na ulici Podnikatelů. Hasiči po příjezdu na místo provedli úklid vozovky a protipožární opatření.