Zásah č. 30-31

Že hasiči nejezdí jen k požárům, ví dnes snad každý. Dva zásahy potvrzující toto pravidlo jsme zažili včera. S technikou DA 15 MB Sprinter jsme provedli rozvoz desinfekce do domu a poslední kolo desinfekci autobusových zastávek v Šenově.

Jednotka provedla s techikou DA 15 MB Sprinter další desinfekci Šenovských autobusových zastávek.

Bylo provedeno další kolo desinfekce šenovských zastávek.

Jednotka vyjela k neakutní události, jednalo se o sundání RC modelu letounu ze stromu. Tato událost se obešla bez zásahu jednotek PO a místo bylo předáno odborníkovi na tuto problematiku.

Během včerejšího dne asistovali hasiči při přípravě stanovišť i samotném předávání desinfekcí zájemcům z řad šenovských obyvatel.

Zásah č. 18-21

Jednotka dnes provedla desinfekci veřejných prostor na území Šenova. Desinfikovány byly přístřešky zastávek a vstupy do veřejných prostor.

Jednotka vyjela na žádost zřizovatele k odstranění stromu na ulici Frýdecká.

Ke stromu, nakloněnému nad elektrickým vedením, vyjela jednotka dnes v pět hodin odpoledne.

Noční silný vítr se nevyhl ani Šenovu a jednotka byla vyslána o půl jedné ráno ke spadlému smrku na střeše rodinného domu.